Anasayfa / Haberler / Teknoloji Haberleri / Android Gün Geçtikçe Gelişmeye Devam Ediyor

Android Gün Geçtikçe Gelişmeye Devam Ediyor

Akıllı telefonlarda kullanılmaya başlandığından beri telefonlara bir çok yenilikler getirmesiyle birlikte kullanıcılara bir çok kolaylıkta sunmaya devam ediyor. Açık kaynaklı bir yazılım olduğundan dolayı da diğer işletim sistemlerine göre çok daha gelişmeye açık ve arttırılabilir özelliklere sahip. Bu gelişmekte olan işletim sisteminin takipçisi olarak androhaber.net sizlere tüm gelişmeleri sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda çıkan Android haberleri ve güncellemelerine dair bilgilerinin yanı sıra bu sistemi nasıl en kolay şekilde kullanabileceğinize dair çok değerli bilgiler bulunuyor. İşte sizlere sunduğumuz hizmetler ve kategorilerden bir kaçı.

Android Oyunlar

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler arasında android oyunlar kısmı da yer alıyor. Oyunların genel olarak nasıl oynandığına dair bilgiler , incelemeler paylaşılmasının yanı sıra sizler için APK paylaşımları da bulunuyor. Google Play Store uygulamasını kullanamayan kullanıcılar için hazine niteliğinde olan bu hizmet ile oyunların ve uygulamaların son sürümlerinin APK versiyonlarını sitemiz çok kolay bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Android Haberleri

Android sistemi kendini sürekli geliştiren bir sistem olduğundan dolayı takip edilmesi gereken bir sistem haline geliyor. Bir çok uygulama ve uygulamanın yanı sıra sistem güncellemeleri ve değişmeleri takip ederseniz cihazlarınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu tarz haberleri takip etmekte zorlanıyorsanız ya da güvenilirlik konusunda çekinceleriniz bulunuyor ise sitemizi takip ederek en güncel ve en güvenilir bilgiye çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Android İpuçları

Android cihazları çok gelişmiş cihazlar olduğu için ciddi anlamda bir kullanım kılavuzu gerektiren bir sistem haline geliyor. Bundan dolayı kullanıcılar Android sistemini kullanırken bazı zorluklarla karşılaşabiliyorlar yada bazı işlemleri nasıl yapacakları konusunda pek bir fikir sahibi olmuyorlar. İşte bu gibi durumlarda sizlere sağladığımız kritik ipuçları sayesinde önemli ve güvenilir bilgilere ulaşıp istediğiniz şeyleri Android cihazınızda gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medya

Alanımız ne kadar Android ‘de olsa Sosyal Medya siteleri – Instagram , Facebook , Twitter , Snapchat gibi siteler görmezden gelemeyeceğimiz siteler. Bundan dolayı Sosyal meydanın da ciddi ölçüde takipçisiyiz ve en güncel bilgileri sizlerle paylaşmaktayız. Instagram hesap dondurma gibi bir bilgiden tutun nasıl kullanılacağına dair en önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Android işletim sistemi bir çok güncelleme alan bu uygulamaların da güncel haberlerini ve ipuçlarını sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Yakında Gelecek Olan Hizmetler

Çok yakında gelecek olan sistemlerden bir tanesi Android telefon karşılaştırma özelliği olacak. Telefonların özelliklerini , fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz bir sistem hizmete çok kısa bir süre içerisinde sunulması planlanıyor. Böylelikle hangi telefonu alacağınız konusunda çok daha kolay karar verebilirsiniz.

Kaynak: https://www.androhaber.net

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

“En İyi Deneyim Mucidi” seçildi

Teknosa, dijitalleşme ve omni-channel dönüşüm projesi Everest ile IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödüllerinde “En İyi ...

Dijital çağın madeni, kişisel verilerin korunmasından geçiyor

Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle, çoğu sektörde ciddi bir hazırlıksız yakalanma hali oluşurken, bu ...

Xbox Anime Ayı başladı, fiyatlar düştü

Xbox, Şubat ayında sunduğu yeni oyunlarla Xbox Game Pass üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu ay ...

Facebook’ta panik ! Bu mesaja kulak asmayın

Facebook'ta bazı kullanıcıların karşılaştığı ''Hesabınız ele geçirilmiş olabilir'' uyarısı paniğe yol açtı.

”UFO’ların istila amacı yok”

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı olan Erhan Kolbaşı, ''Galaktik Diplomasi'' kitabında çarpıcı detaylar yer alıyor.

Facebook ve Twitter’da referandum alarmı !

BTK Başkanı Fatih Sayan, referandum öncesi sosyal medyada çıkan yalan haberlerin önüne geçmek için Facebook, Google, YouTube ve Twitter yöneticileri ile görüşüp uyarıda bulunduklarını söyledi.

Türkiye’den uzay adımı

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'nin küresel uzay ekonomisinden yaklaşık 5 milyar dolar pay almasını hedeflediklerini açıkladı.

Whatsapp sil baştan yenileniyor !

WhatsApp yeni özelliklerini beta tester'lara tanıttı.

Türkiye’nin ilk yerli baz istasyonu için geri sayım

ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Bayız, "Türkiye'nin ilk yerli baz istasyonu ULAK, nisan ayında Rize'de canlı şebekeye bağlanarak kullanılacak." dedi.

Cübbeli Ahmet’ten takipçi sayısının artması için fetva

Cübbeli Ahmet Hoca cemaatine seslendiği bir konuşmasında Youtube hesabının hala daha 100 bin kişi ile sınırlı kalmasına isyan etti.