Anasayfa / Haberler / Teknoloji Haberleri / WhatsApp’ta sinir bozan güncelleme

WhatsApp’ta sinir bozan güncelleme

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Android platformunda yaptığı yeni güncellemeyle birlikte birçok kullanıcıyı rahatsız eder hale geldi. Son güncellemeyle birlikte Web WhatsApp’a giriş yapıldığında, telefonun bildirim ekranında ‘WhatsApp Web şu an aktif’ uyarısı görünüyor.
 
İlk başta çok umursanmayan bu bildirim, zaman ilerledikçe can sıkıcı olabiliyor. Zira bu bildirimi kaldıramıyorsunuz. WhatsApp Web oturumu açık olduğu sürece, söz konusu bildirim telefonun bildirim ekranında en üstte sabit kalıyor. Bu nedenle diğer uygulamalardan gelen bildirimleri gözden kaçırabiliyorsunuz.
 
 
Bildirimin üstüne tıkladığınızda, oturumun hangi bilgisayarda aktif olduğunun bilgileri gösteriliyor. Bildirime üstüne basılı tuttuğunuzda ise WhatsApp bildirim ayarlarıyla karşılaşıyorsunuz fakat buradan da Web bildirimini kapatamıyorsunuz. Kullanıcılar sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Android’e gelecek güncellemeyle birlikte bu özelliğin kaldırılmasını istiyor.
 

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

“En İyi Deneyim Mucidi” seçildi

Teknosa, dijitalleşme ve omni-channel dönüşüm projesi Everest ile IDC Türkiye Dijital Dönüşüm Ödüllerinde “En İyi ...

Dijital çağın madeni, kişisel verilerin korunmasından geçiyor

Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle, çoğu sektörde ciddi bir hazırlıksız yakalanma hali oluşurken, bu ...

Xbox Anime Ayı başladı, fiyatlar düştü

Xbox, Şubat ayında sunduğu yeni oyunlarla Xbox Game Pass üyelerinin dikkatini çekmeyi başardı. Bu ay ...

Facebook’ta panik ! Bu mesaja kulak asmayın

Facebook'ta bazı kullanıcıların karşılaştığı ''Hesabınız ele geçirilmiş olabilir'' uyarısı paniğe yol açtı.

”UFO’ların istila amacı yok”

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı olan Erhan Kolbaşı, ''Galaktik Diplomasi'' kitabında çarpıcı detaylar yer alıyor.

Android Gün Geçtikçe Gelişmeye Devam Ediyor

Android işletim sistemi çıktığı ilk günden beri çok büyük gelişim gösteren bir sistem.

Facebook ve Twitter’da referandum alarmı !

BTK Başkanı Fatih Sayan, referandum öncesi sosyal medyada çıkan yalan haberlerin önüne geçmek için Facebook, Google, YouTube ve Twitter yöneticileri ile görüşüp uyarıda bulunduklarını söyledi.

Türkiye’den uzay adımı

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye'nin küresel uzay ekonomisinden yaklaşık 5 milyar dolar pay almasını hedeflediklerini açıkladı.

Whatsapp sil baştan yenileniyor !

WhatsApp yeni özelliklerini beta tester'lara tanıttı.

Türkiye’nin ilk yerli baz istasyonu için geri sayım

ASELSAN Genel Müdür Yardımcısı Bayız, "Türkiye'nin ilk yerli baz istasyonu ULAK, nisan ayında Rize'de canlı şebekeye bağlanarak kullanılacak." dedi.