Anasayfa / Haberler / Yerel Haberler / Elleriniz kırılsın ! Kedilerin mama kaplarını yıktılar

Elleriniz kırılsın ! Kedilerin mama kaplarını yıktılar

Nilüfer’in Çamlıca Mahallesi’nde sokak kedileri için kurulan beslenme kapları tahrip edildi. Belediyenin ve vatandaşların kedilerin karınlarını doyurması için mama ve yemek bıraktığı beslenme kapları kırılınca, buradan beslenen onlarca kedi aç kaldı. Kırılan beslenme kaplarının etrafında toplanan mahalle sakinleri bu duruma tepki gösterdi.

Her gün onlarca kedinin buradan mama yediğini söyleyen mahalle sakinleri, “Buraya alışkın olan kediler aç kaldı. Aç kedilerin acı acı miyavlaması mahalleyi inletiyor. Belediyenin beslediği kedileri şimdi biz evlerimizden getirdiğimiz yemek ve mamalarla beslemeye çalışıyoruz. Bu kaplardan ne istediler? Betonla güçlendirilmiş kapları kırmışlar. Zavallı kediler aç kaldı. Belediye ile görüştük. En kısa zamanda yenisi yerine takılacak” dedi.

Elleriniz kırılsın ! Kedilerin mama kaplarını yıktılar

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Polisin kaza kurşunu kamerada

İstanbul'da bir polis memuru ile hırsızlık şüphesiyle yakalandıktan sonra kaçmaya çalışan bir zanlı arasındaki o anlar güvenlik kamerasında...

Survivor’a şiirli veda…

Survivor 2017'de bu hafta elenen isim belli oldu.

Sahte altın sikkeli dolandırıcılar yakalandı

Telefonda yüklü miktarda parayla çekilmiş fotoğraflar bulundu. Altın sikke dolandırıcıları polisin dikkati sayesinde yakalandı

Fadik Sevin Atasoy’a ırkçı saldırı: ”Defol git !”

Uzun süredir Los Angeles’ta yaşayan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, önceki gün ırkçı saldırıya maruz kaldı.

40 ton sahte içki, 100 ton ham madde yakalandı

İzmir'in Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde düzenlenen sahte içki operasyonunda ele geçirilenler şoke etti.

Tesla hisselerini kaybetmek üzere

Dünyaca tanınan Goldman Sachs bankasının analistleri, Tesla`nın gidişatının iç açıcı olmadığını ifade etti.

Avusturya’ya siber saldırı yapan Türk çıktı

Avusturya'nın resmi makamlarına gerçekleştirilen sanal saldırıların arkasındaki Türk hackerın kimliğinin tespit edildiği ileri sürüldü.

Türk Lirası’na Fitch dopingi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Fitch`in not indirmesinin ardından çok yüksek seviyede dolar fiyatı bekliyorlardı. O tarihten bugüne kadar da Türk lirası yaklaşık %8 değer kazandı" dedi.

122 bin kişinin telefonunda ByLock çıktı

MİT, telefonunda FETÖ’nün kullandığı kriptolu mesajlaşma ağı ByLock bulunduğu tespit edilen 122 bin kişilik listeyi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti.

SGK ile ilgili para cezalarına yeni düzenleme

Sigortalı hizmetlerinin aylık prim hizmet belgesinde bildirilmediği veya eksik bildirildiğini tespit edilmesi durumunda, para cezası veriliyor