Anasayfa / Haberler / Yerel Haberler / ”Yeni dönemde Türkiye’yi tutabilene aşokolsun”

”Yeni dönemde Türkiye’yi tutabilene aşokolsun”

Başbakan Binali Yıldırım, “Anayasa değişikliği ile birlikte artık hiçbir vesayetçi güç hiçbir çılgın bu ülkeyi geriye götüremeyecek. Her daim umutla ileriye bakacağız. Halk oylaması süreci başladı. 16 Nisan’da sandık başındayız. Daha güçlü bir Türkiye için adım adım yürüyoruz. Hazır mıyız Antalya? Artık söz de karar da sizin” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında şunları kaydetti:

780 bin kilometre kare vatan toprağının her köşesinde hizmetler devam edecek. Çünkü biz memleketimize aşkla bağlıyız. Türkiye aşığıyız. Biz Türkiye’nin dünü bugünü aydınlık sabahıyız. Türkiye’nin çiftçisiyiz, esnafıyız, işçisiyiz. İstikrar sürsün Türkiye büyüsün. O halde 16 Nisan’da kararımız evet! Büyük düşünüyoruz ve diyoruz ki kararımız evet! Yeni dönemde artık Türkiye’yi tutabilene aşkolsun.

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Polisin kaza kurşunu kamerada

İstanbul'da bir polis memuru ile hırsızlık şüphesiyle yakalandıktan sonra kaçmaya çalışan bir zanlı arasındaki o anlar güvenlik kamerasında...

Survivor’a şiirli veda…

Survivor 2017'de bu hafta elenen isim belli oldu.

Sahte altın sikkeli dolandırıcılar yakalandı

Telefonda yüklü miktarda parayla çekilmiş fotoğraflar bulundu. Altın sikke dolandırıcıları polisin dikkati sayesinde yakalandı

Fadik Sevin Atasoy’a ırkçı saldırı: ”Defol git !”

Uzun süredir Los Angeles’ta yaşayan oyuncu Fadik Sevin Atasoy, önceki gün ırkçı saldırıya maruz kaldı.

40 ton sahte içki, 100 ton ham madde yakalandı

İzmir'in Bornova ve Kemalpaşa ilçelerinde düzenlenen sahte içki operasyonunda ele geçirilenler şoke etti.

Tesla hisselerini kaybetmek üzere

Dünyaca tanınan Goldman Sachs bankasının analistleri, Tesla`nın gidişatının iç açıcı olmadığını ifade etti.

Avusturya’ya siber saldırı yapan Türk çıktı

Avusturya'nın resmi makamlarına gerçekleştirilen sanal saldırıların arkasındaki Türk hackerın kimliğinin tespit edildiği ileri sürüldü.

Türk Lirası’na Fitch dopingi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Fitch`in not indirmesinin ardından çok yüksek seviyede dolar fiyatı bekliyorlardı. O tarihten bugüne kadar da Türk lirası yaklaşık %8 değer kazandı" dedi.

122 bin kişinin telefonunda ByLock çıktı

MİT, telefonunda FETÖ’nün kullandığı kriptolu mesajlaşma ağı ByLock bulunduğu tespit edilen 122 bin kişilik listeyi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na teslim etti.

SGK ile ilgili para cezalarına yeni düzenleme

Sigortalı hizmetlerinin aylık prim hizmet belgesinde bildirilmediği veya eksik bildirildiğini tespit edilmesi durumunda, para cezası veriliyor