Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / Cinsellik / Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

Cinsel Hayatınızı Renklendirecek 8 Öneri

1- Ön sevişme:

Ön sevişme cinsel birlikteliklerde olmazsa olmazdır. Fakat süresi bu ilişkiyi oldukça etkile. Cinsel hayatınızın doruk noktasına ulaşmasını istiyorsanız ön sevişmeyi kısa tutmayın. Bu sizin partnerinizle daha duygu yüklü ve heyecan dolu bir birliktelik yaşamanıza sebep olacaktır. Ön sevişme sırasında salgılanan endorfin, birbirinize olan istekliliği de artıracaktır ve cinsel birlikteliğiniz oldukça heyecan dolu ve renkli bir hal alacaktır.

2- Fantazi kurun:

Cinsel hayatınızda sıradan olmayın. Çeşitli fanteziler kurarak ilişkinizi heyecanlı hale getirebilirsiniz. Farklı pozisyonlarda ve farklı ortamlarda yaşadığınız cinsel ilişki her iki tarafı da zirveye ulaştırabilir.

3- Sıradanlıktan uzaklaşın:

Cinsel hayatınızda sıradanlıktan uzak durmalısınız. Cinsel ilişkinizin monotonlaşmasına izin vermeyin. Örneğin; sadece yatakla sınırlı kalmayın, farklı pozisyonlarda ilişkiye girin, birbirinizin isteklerine karşılık verin.

4- Sürpizler yapın:

Eşinize olan ilgiyi ve duygularınızı geçirmek oldukça önemlidir. İlişkinizde mutlu olmanız ve temelinde sevgi barındıran ilişkilerde monotonluk olmaz. Mutlu bir ilişki mutlu bir cinselliktir. Bu yüzden eşinize olan ilginizi ve sevginizi ona gösterin. Küçük süprizler yaparak onu mutlu edebilirsiniz. Kimi zaman cinsel içerikli hediyelerde alabilirsiniz. Örneğin dantelli bir iç çamaşırı hediye etmek üzerine küçük notlarla heyecan katmak ilişkinizi renklendirecektir.

5- Yatakta sınırlı kalmayın:

Eşinizi ne zaman arzu ediyorsanız o zaman ona yakınlaşın. Farklı ortamlarda girdiğiniz ilişki size daha heyecan katacaktır ve sıradan olmasını engelleyecektir. Hislerinizi zirvede yaşamanız için farklılıklar yaratmalısınız.

6- Birlikte duş alın:

Partnerinizle birlikte duş almak iki tarafı da heyecanlandıracaktır. Duşta sıcak suyun altında yakınlaşmak ve sıcak dakikalar geçirmek ilişkinizi heyecanlandırmakla birlikte kalıcı hisler de beraberinde getirecektir.

7- Masaj yapın:

Eşinize birtakım yağlarla masaj yaparak onun rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Çıplak teninizin tenine değmesiyle ateşli dakikalar yaşayabilirsiniz.

8- Zaman beklemeyin:

Farklı zamanlarda küçük mesajlar vererek ilişkinizi heyecanlı hale getirebilirsiniz. Sevişmek için bir saati beklemek yerine doğru zamanı kollayarak cinsel birlikteliğinizi renkli hale getirebilirsiniz.

Yayın tarihi: 12.09.2018

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Cinsel Sorunlar İlişkileri Tehlikeye Sokuyor!

Bazen eşlerden birinin olumsuz ve farkında olmadan yaptığı bir davranış birden bire kendinde veya eşinde işlevsel cinsel bozukluğun ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Kişide başlayan bir bozukluk partnerini de etkileyebiliyor. Ancak bu sorunlar çözümsüz değildir. Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa Güveli konu ile ilgili bilgiler verdi.

Cinsel Hayatınızı Hareketlendirecek 4 Öneri

Uzun süreli ilişkilerde ya da evliliklerde seks hayatı monotonlaşabiliyor. Bu noktada devreye basit ama etkili birkaç yöntem sokabilirsiniz. Yatak odanızı hareketlendirecek 4 öneri...

Cinsel İsteksizlik Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Yatakta özel anlar yaşarken artık eskisi kadar istekli olmadığınızı mı fark ettiniz? Belki partneriniz biraz eksik belki de siz… Peki neden böyle oldu? Eski günlere dönebilecek misiniz? İşte cinsel isteksizlik hakkında bilinmesi gerekenler...

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Günlük yaşantımızın her anında yanımızda olan telefonlar, şimdi de yatağımızda… Cinsel yaşantınızı renklendirmek için sizlere beş online uygulama seçtik.

İç Çamaşırı Renginiz Karakterinizi Anlatıyor!

Renklerin gördüklerimizden daha fazla anlamlara sahip olduğunu bilmeyen yoktur. Bu yüzden seçimleriniz karakterinizi belirler. Peki seçtiğiniz iç çamaşırlarının cinsel kimliğinizi nasıl yansıttığını biliyor musunuz?

Cinsel Hayatınızdaki İletişimde Ne Kadar Başarılısınız?

Mutlu bir cinsel hayatın temeli, doğru ve güçlü iletişimden geçiyor. Partnerlerin arasındaki güvene dayalı açık iletişim, yatak odanızı fazlasıyla etkiliyor. Peki ya siz cinsel hayatınızda başarılı bir iletişim kurabiliyor musunuz?

Seksi Bırakmak Mümkün mü?

Psikoterapist Dr. A. Cem Keçe, Okan Bayülgen'in “Seksi bıraktım, tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks" açıklamasını değerlendirdi. Peki seksi gerçekten bırakmak mümkün mü?

Sekste Yapılan 5 Temel Hata

Seksten yeterince haz alamamanın veya partnerle yaşanan cinsellikte bir şeylerin ters gittiğini düşünmenin nedenlerinin altında, seks sırasında yapılan ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan temel hatalar vardır. Psikoterapist Dr. A. Cem KEÇE, sekste yapılan 5 temel hatayı açıkladı.

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

Evliliğin ilk aşamasında ya da uzun zamandır süren bir ilişki içinde olabilirsiniz. İki durumda da cinsel yaşamınızın her zaman renkli ve heyecan verici olması gerekir. Zaman içinde eşiniz veya sevgilinizle aranızda oluşan aşinalık, bu heyecan ve hevesinizi azaltabilir. Fakat seks hayatınızı mümkün olduğunca taze hissetmeye çalışmalısınız. Eğer eski etkiyi hissetmiyorsanız sizin için hazırladığımız 5 öneriyle eski heyecanınıza kavuşabilirsiniz!

Mükemmel Öpücük İçin Taktikler

Sevgiyi ve tutkuyu ifade etmenin, hissetmenin en seksi hallerinden biridir öpüşmek. Öpüşmenizi daha can alıcı bir hale getirmenizi sağlayacak taktikleri açıklıyoruz!