Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / Cinsellik / Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

1- Beklenti oluşturun:

Partnerinize gün içinde onu ne kadar istediğinize dair mesajlar gönderin. Bunu bütün gün düşünecek ve geceniz eğlenceli geçecektir.

2- Hedeflerinizi değiştirin:

Bazen cinsel yaşamınız libidonuzdaki bir sorundan ya da cinsel performansınızdaki azalmadan dolayı durgunlaşabilir. Cinsel ilişki öncesinde ön sevişme gibi birçok faktör sizi bu durgunluktan kurtarabilir. Bunları denedikçe memnuniyetinizin artacağını göreceksiniz.

3- Şehvetin ötesinde düşünün:

Partnerinizle içinde bulunduğunuz uzun bir ilişki sonucunda oluşan aşinalık, şehvetli ruh halinizde düşüş yaratabilir. Bunu aşmak için de her gece yatakta en az 15 dakika öpüşün ve birbirinize dokunun. Çok geçmeden fiziksel bir uyarılmanın dışında ruh halinizde de değişiklik olduğunu anlayacaksınız. Sonuç olarak bu her zaman işe yarayacaktır.

4- Duyuları uyarın:

Yeterince istek hissetmediğinizde seksi gözükmeye çalışmayın. Romantik bir yemek, biraz mum ışığı ve cezbedici müziklerle duyularınızı uyarmaya çalışın. Bu küçük şeyler istekli bir ruh hali yaratmada yardımcı olacaktır.

5- Kendinizi geliştirin:

Seks esrarengiz bir şey olabilir. Bu yüzden bazen partnerinizi en çok zevk verecek şekilde uyarmanız gerekebilir. Bunun için de kendinizi eğitmeniz gerekecektir. Cinsel yaşamınızda eksiklik görüyorsanız bunu her zaman için iyileştirmeniz gerekmektedir.

Yayın tarihi: 16.11.2018

Hakkında mbahsi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Cinsel Sorunlar İlişkileri Tehlikeye Sokuyor!

Bazen eşlerden birinin olumsuz ve farkında olmadan yaptığı bir davranış birden bire kendinde veya eşinde işlevsel cinsel bozukluğun ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Kişide başlayan bir bozukluk partnerini de etkileyebiliyor. Ancak bu sorunlar çözümsüz değildir. Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa Güveli konu ile ilgili bilgiler verdi.

Cinsel Hayatınızı Hareketlendirecek 4 Öneri

Uzun süreli ilişkilerde ya da evliliklerde seks hayatı monotonlaşabiliyor. Bu noktada devreye basit ama etkili birkaç yöntem sokabilirsiniz. Yatak odanızı hareketlendirecek 4 öneri...

Cinsel İsteksizlik Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Yatakta özel anlar yaşarken artık eskisi kadar istekli olmadığınızı mı fark ettiniz? Belki partneriniz biraz eksik belki de siz… Peki neden böyle oldu? Eski günlere dönebilecek misiniz? İşte cinsel isteksizlik hakkında bilinmesi gerekenler...

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Günlük yaşantımızın her anında yanımızda olan telefonlar, şimdi de yatağımızda… Cinsel yaşantınızı renklendirmek için sizlere beş online uygulama seçtik.

İç Çamaşırı Renginiz Karakterinizi Anlatıyor!

Renklerin gördüklerimizden daha fazla anlamlara sahip olduğunu bilmeyen yoktur. Bu yüzden seçimleriniz karakterinizi belirler. Peki seçtiğiniz iç çamaşırlarının cinsel kimliğinizi nasıl yansıttığını biliyor musunuz?

Cinsel Hayatınızdaki İletişimde Ne Kadar Başarılısınız?

Mutlu bir cinsel hayatın temeli, doğru ve güçlü iletişimden geçiyor. Partnerlerin arasındaki güvene dayalı açık iletişim, yatak odanızı fazlasıyla etkiliyor. Peki ya siz cinsel hayatınızda başarılı bir iletişim kurabiliyor musunuz?

Seksi Bırakmak Mümkün mü?

Psikoterapist Dr. A. Cem Keçe, Okan Bayülgen'in “Seksi bıraktım, tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks" açıklamasını değerlendirdi. Peki seksi gerçekten bırakmak mümkün mü?

Sekste Yapılan 5 Temel Hata

Seksten yeterince haz alamamanın veya partnerle yaşanan cinsellikte bir şeylerin ters gittiğini düşünmenin nedenlerinin altında, seks sırasında yapılan ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan temel hatalar vardır. Psikoterapist Dr. A. Cem KEÇE, sekste yapılan 5 temel hatayı açıkladı.

Mükemmel Öpücük İçin Taktikler

Sevgiyi ve tutkuyu ifade etmenin, hissetmenin en seksi hallerinden biridir öpüşmek. Öpüşmenizi daha can alıcı bir hale getirmenizi sağlayacak taktikleri açıklıyoruz!

İlişkiye Girmeden Önce Bunları Yapın!

Cinsel ilişki öncesinde ve sonrasında bazı konulara dikkat etmek önemli. Bunlar, hem sizin açınızdan hem de partneriniz açısından atlanmaması gereken detaylar. İşte cinsel ilişkiden önce yapmamanız gereken şeyler: