Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / Cinsellik / Onu Yatakta Mutlu Etmek İçin Ne Yapmalı?

Onu Yatakta Mutlu Etmek İçin Ne Yapmalı?

Öpüşmeden Olmaz

Asla güzel bir öpücüğün etkisini göz ardı etmeyin. Ebette bu insandan insana deiğişir, ama genelde çok işe yarayan birkaç tekniğimiz var. mesela, kimseyi dilinizle boğmaya çalışmayın. Bazen az daha çoktur. Dilinizi az ve öz kullanırsanız, partnerinizin daha fazlası için geri döneceğini garantilemiş olursunuz.

Kulak İçin Yeşil Işık

Kadınlar gibi erkeklerin de bir çok erotik zevki ateşleyen bölgeleri var. Ve bunların hepsi pantalonlarının içinde değil! Onu gerçekten mutlu etmek mi istorsunuz? Kulak emmek ve birşeyler fısıldamak bu konuda çok etkili olacaktır.

Var İle Yok Arası Öpücük

Yumuşak ve öpmekle öpmemek arası olan bu öpücükler, partnerinizi deliye çevirecektir. Bu öpücükleri boynunda, kulağında ve elbette dudaklarında yapmayı deneyin. Aynı öpücüğü omuzlarında ve kürek kemiklerinde de deneyebilirsiniz.

Susma, konuş!

Yatakta sessiz kalmanın hiçkimseye faydası yok! Partnerinizin yaptığı seylerin ne kadar hoşunuza gittiğini tekrar tekrar söylemeyi unutmayın. Ayrıca çıkardığınız sesler, nelerin hoşunuza gittiğini belirtmek için mükemmel bir yöntem.

İletişim Önemli

Partnerinin, senin ne istediğini anlaması, ona söylemiyorsan imkansız. Elbette bu, eğer akıl okuyamıyorsa geçerli! Ona ne istediğini söylemeniz ve bu konuda kararlı omanız onun çok hoşuna gidecektir.

KAYNAK: allwomestalk

Yayın tarihi: 25.06.2018

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Cinsel Sorunlar İlişkileri Tehlikeye Sokuyor!

Bazen eşlerden birinin olumsuz ve farkında olmadan yaptığı bir davranış birden bire kendinde veya eşinde işlevsel cinsel bozukluğun ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Kişide başlayan bir bozukluk partnerini de etkileyebiliyor. Ancak bu sorunlar çözümsüz değildir. Psikiyatri Uzmanı Dr. Mustafa Güveli konu ile ilgili bilgiler verdi.

Cinsel Hayatınızı Hareketlendirecek 4 Öneri

Uzun süreli ilişkilerde ya da evliliklerde seks hayatı monotonlaşabiliyor. Bu noktada devreye basit ama etkili birkaç yöntem sokabilirsiniz. Yatak odanızı hareketlendirecek 4 öneri...

Cinsel İsteksizlik Konusunda Bilinmesi Gerekenler

Yatakta özel anlar yaşarken artık eskisi kadar istekli olmadığınızı mı fark ettiniz? Belki partneriniz biraz eksik belki de siz… Peki neden böyle oldu? Eski günlere dönebilecek misiniz? İşte cinsel isteksizlik hakkında bilinmesi gerekenler...

Partnerinizle Oynayacağınız Beş Online Seks Oyunu

Günlük yaşantımızın her anında yanımızda olan telefonlar, şimdi de yatağımızda… Cinsel yaşantınızı renklendirmek için sizlere beş online uygulama seçtik.

İç Çamaşırı Renginiz Karakterinizi Anlatıyor!

Renklerin gördüklerimizden daha fazla anlamlara sahip olduğunu bilmeyen yoktur. Bu yüzden seçimleriniz karakterinizi belirler. Peki seçtiğiniz iç çamaşırlarının cinsel kimliğinizi nasıl yansıttığını biliyor musunuz?

Cinsel Hayatınızdaki İletişimde Ne Kadar Başarılısınız?

Mutlu bir cinsel hayatın temeli, doğru ve güçlü iletişimden geçiyor. Partnerlerin arasındaki güvene dayalı açık iletişim, yatak odanızı fazlasıyla etkiliyor. Peki ya siz cinsel hayatınızda başarılı bir iletişim kurabiliyor musunuz?

Seksi Bırakmak Mümkün mü?

Psikoterapist Dr. A. Cem Keçe, Okan Bayülgen'in “Seksi bıraktım, tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks" açıklamasını değerlendirdi. Peki seksi gerçekten bırakmak mümkün mü?

Sekste Yapılan 5 Temel Hata

Seksten yeterince haz alamamanın veya partnerle yaşanan cinsellikte bir şeylerin ters gittiğini düşünmenin nedenlerinin altında, seks sırasında yapılan ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan temel hatalar vardır. Psikoterapist Dr. A. Cem KEÇE, sekste yapılan 5 temel hatayı açıkladı.

Cinsel Yaşamınızı Renklendirmenin 5 Kolay Yolu

Evliliğin ilk aşamasında ya da uzun zamandır süren bir ilişki içinde olabilirsiniz. İki durumda da cinsel yaşamınızın her zaman renkli ve heyecan verici olması gerekir. Zaman içinde eşiniz veya sevgilinizle aranızda oluşan aşinalık, bu heyecan ve hevesinizi azaltabilir. Fakat seks hayatınızı mümkün olduğunca taze hissetmeye çalışmalısınız. Eğer eski etkiyi hissetmiyorsanız sizin için hazırladığımız 5 öneriyle eski heyecanınıza kavuşabilirsiniz!

Mükemmel Öpücük İçin Taktikler

Sevgiyi ve tutkuyu ifade etmenin, hissetmenin en seksi hallerinden biridir öpüşmek. Öpüşmenizi daha can alıcı bir hale getirmenizi sağlayacak taktikleri açıklıyoruz!