Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / İlişkiler / Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

1. Macera anlayışı

Erkekler hayatı dolu dolu yaşayan kadınlara bayılırlar. Bu yeni şeyler denemek ve hatta risk almayı da içeriyor.

2. Uzlaşma yanlısı

Anlaşmazlıkların olması ilişkinin tamamen normal bir parçasıdır. Ancak inatçılık sadece mutsuzluğa yol açar. Erkekler ise çözüm odaklı ve orta yolu bulmaya çalışan kadınları takdir ederler.

HER ÇİFTİN EVLENMEDEN ÖNCE YAPMASI GEREKENLER

3. Güven

Erkekler güzel bir yüze ve hoş bir şekle sahip bir kızdan hoşlanabilir, ancak onu aşık edecek şeylerin temelinde güven yatıyor. Güvenebileceği ve karşısındakinin de kendisine güvendiği bir ilişki kesinlikle uzun vadelidir.

4. Espri anlayışı

Mizah duygusu stresi azaltmak için mükemmel bir yoldur ve çiftlerin birbirine daha da bağlanmasını sağlar. Ayrıca tıpkı kadınlar gibi erkekler de kendini güldüren kişilerden çok hoşlanır.

5. Kusurlarıyla sevebilmek

Kimse değiştirilmekten hoşlanmaz. Sağlıklı bir ilişkinin anahtarlarından biri, eşinizin mükemmel olmadığını kabul etmektir. Bu yüzden erkekler, onları değiştirmek istemeyen kadınları istiyor.

6. Pozitif olmak

Hayat bir roller coaster gibidir. Bazı günler iyi olacak, bazı günler ise kötü. Bu sebeple küçük problemleri kolay aşabilmek, büyütmemek gerekir. İşte erkekler, tam olarak bunu başarabilen kadınlara bayılıyor.

ORGAZM OLAMAMANIZIN 9 İLGİNÇ SEBEBİ


7. Sıcaklık

Erkekler kibar ve sıcak kanlı kadınları seviyor. Bu sadece ilişki için değil arkadaş ve aile ilişkileri için de geçerlidir.

8. Karar verebilmek

Kararsızlık kadar kötü bir şey yoktur. Kadın erkek fark etmeksizin herkes kararsız kişilerden uzak durmak ister. Nerede yemek yeneceğine karar verememek kadar basit bir sorun bile ilerleyen zamanlarda önemli bir problem halini alabiliyor. Bu yüzden erkekler istediklerini tam olarak söyleyen kadınlarla çıkmayı seviyor.

MAHMURE ÖZEL

SOSYAL MEDYADA KARŞI CİNSİN İLGİSİNİ ÇEKME TÜYOLARI

Yayın tarihi: 21.01.2019

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Komik Erkeklerle Çıkmak İçin 4 Sebep

İyi bir görünüm sonradan edilinebilir ancak zeka ve iyi bir mizah anlayışı doğuştandır! İşte bu yüzden 'Yunan heykeli' gibi erkeklerin size üzmesine izin vermek yerine komik erkeklerle çıkmak için 4 sebebi sıraladık.

Tek Tek Aldatma ve Aldatılma Nedenleri…

Aldatma bir ilişkide yaşanabilecek en büyük depremdir; aniden her şeyi yerle bir eder. Artçı sarsıntıları da uzun süre devam eder. Aldatılanın aklını, zihnini, tüm benliğini “Neden aldatıldım?” sorusu kemirir. Kimi zaman cevabı çok açık ve net olarak ortada olan bu sorunun kimi zaman da birden çok yanıtı vardır; ama mutlaka bir yanıtı vardır. Kimse kimseyi bir nedeni olmadan aldatmaz. Öyleyse neden aldatılır? Şimdi, bu nedenlere tek tek bakalım.

Erkeğinizi Kendinize Hayran Bırakmanın 5 Yolu

Hangi kadın, partnerinin kendisine deli olmasını istemez ki? İşte bu noktada devreye giriyoruz ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmanın 5 basit yolunu açıklıyoruz!

İlişkileri Güçlendiren 5 Tabu

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

İyi Bir İlk İzlenim İçin Bunlara Dikkat Etmelisiniz!

İlk izlenimin önemi hakkında konuşan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, izlenim oluşturma noktasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Uzak Mesafe İlişkileri Başarılı Olabilir mi?

Sevgiliniz farklı bir şehirde hatta ülkede yaşıyor olabilir. Böyle bir ilişki kafanızı kurcalıyor ve "Uzak mesafe ilişkileri başarılı olabilir mi?" diye düşünüyorsanız size birkaç önerimiz var.

Aldatmanın 30 Gerçeği

Aldatmayı, iki kişi arasındaki duygusal ve cinsel anlamda birbirine özel olma sözünün bozulması, duygusal ya da cinsel olarak başka bir kişiyle birlikte olunması şeklinde tanımlayabiliriz. Antik çağlardan bugüne hayatın içinde olan aldatma, psikoloji, sanat, edebiyat ve bilimin önemli konularından biri olarak çok ilgi görmüş ve görmeye de devam ediyor.

Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

Kadınlar ve Erkekler Birbirleri Hakkında Bu Şeyleri Bilmiyor

Hem erkekler hem de kadınlar hakkında çok fazla klişe var ve bunların çok azı doğru. Hangilerinin gerçek, hangilerinin yalan olduğunu araştırdık ve ortaya çıkan sonuçlara çok şaşırdık. Örneğin, sık sık kadınların ayna karşısında erkeklerden daha fazla zaman harcadıkları, erkeklerin daha iyi araba kullandıkları ancak yemek yapamadıkları söylenir. Peki bunlar doğru mu? Hadi cevaplara bakalım.

Aldatma Sonrası Kapı Aralığı

Sizi aldatan kişi yine kapınızda. Kapıyı araladınız, şimdi ne yapacaksınız?