Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / İlişkiler / Erkeklerde Kadınları İlk Gördüğünde Oluşan 13 Gizli Düşünce

Erkeklerde Kadınları İlk Gördüğünde Oluşan 13 Gizli Düşünce

1. Yaklaşacak mı, yoksa görmezden mi gelecek?

Onunla göz teması kurduysanız ya da havalı bir şekilde yürüyorsanız ona yaklaşıp yaklaşmayacağınızı merak ediyor. 

2. Bana bakıyor mu? Yoksa arkamdaki arkadaşına mı, bir binaya mı bakıyor?

Erkekler olumlu bir sinyal arar. Bir kadına yaklaşmadan önce çok risk almak istemez. Önce sinyali alır, sonra adımı atar.

3. Kıyafeti altına ne giyiyor?

Sizi beğendiyse istemsiz de olsa kıyafetinizin altına ne giydiğinizi merak edebilir. İç çamaşırı tahminlerinden sizin kişiliğiniz hakkında çıkarımlar dahi yapabilir!

4. Acaba ne iş yapıyor?

Kafasında sayısız meslek sıralanır; beyin cerrahı mı, yazar mı, moda sektöründe mi çalışıyor?

5. Parmağınızda bir yüzük arar

İyi bir adam, hayatında biri olan kadınlardan uzak durur ve bekar olduğuna dair işaretler okumayı dener.

6. Gözlerinize bakar

Göz teması kurarak iletişimin ilk adımını atabilir. Bunu bazen nasıl bir enerji alacağını anlamak için yapar bazen ise gizemli bir bakış atarak karşı tarafı cezbetmeye çalışır.

6. Saç renginize dikkat eder

Bazı erkekler esmerlerden etkilenirken, diğerleri sarışınlar veya kızıllardan hoşlanabilir.

7. Dudaklarınızı inceler

Onları öpmenin nasıl bir şey olduğunu hayal ediyor olabilir.

9. Gülülüşüne bakar

Gülüş, bir erkeğin aşık olmasına neden olabilir. Ayrıca, erkeklerin bir kısmı içten bir gülüşün, kadınların karakteri hakkında çok fazla şey söylediğini düşünüyor.

10. Tarzını analiz etmeye çalışır

Tabii ki bir modacı gibi sizi incelemiyorlar. Sadece kişiliğinizi anlamaya çalışıyorlar.

11. Boyunuza bakar

Erkeklerin çoğunluğu kendinden daha uzun kadınlarla çıkmak istemiyor. Tabii ki istisnalar var.

12. Nasıl kokuyor?

Onun yanından geçtiğinizde kokunuzu almaya çalışır.

13. Makyajı nasıl?

Evet, erkeklerin büyük çoğunluğu abartılı makyajdan hoşlanmıyor. Doğal bir yüz, doğal saçlar onlara genelde daha sağlıklı ve çekici geliyor.

MAHMURE ÖZEL

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Tek Tek Aldatma ve Aldatılma Nedenleri…

Aldatma bir ilişkide yaşanabilecek en büyük depremdir; aniden her şeyi yerle bir eder. Artçı sarsıntıları da uzun süre devam eder. Aldatılanın aklını, zihnini, tüm benliğini “Neden aldatıldım?” sorusu kemirir. Kimi zaman cevabı çok açık ve net olarak ortada olan bu sorunun kimi zaman da birden çok yanıtı vardır; ama mutlaka bir yanıtı vardır. Kimse kimseyi bir nedeni olmadan aldatmaz. Öyleyse neden aldatılır? Şimdi, bu nedenlere tek tek bakalım.

Erkeğinizi Kendinize Hayran Bırakmanın 5 Yolu

Hangi kadın, partnerinin kendisine deli olmasını istemez ki? İşte bu noktada devreye giriyoruz ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmanın 5 basit yolunu açıklıyoruz!

İlişkileri Güçlendiren 5 Tabu

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

İyi Bir İlk İzlenim İçin Bunlara Dikkat Etmelisiniz!

İlk izlenimin önemi hakkında konuşan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, izlenim oluşturma noktasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Uzak Mesafe İlişkileri Başarılı Olabilir mi?

Sevgiliniz farklı bir şehirde hatta ülkede yaşıyor olabilir. Böyle bir ilişki kafanızı kurcalıyor ve "Uzak mesafe ilişkileri başarılı olabilir mi?" diye düşünüyorsanız size birkaç önerimiz var.

Aldatmanın 30 Gerçeği

Aldatmayı, iki kişi arasındaki duygusal ve cinsel anlamda birbirine özel olma sözünün bozulması, duygusal ya da cinsel olarak başka bir kişiyle birlikte olunması şeklinde tanımlayabiliriz. Antik çağlardan bugüne hayatın içinde olan aldatma, psikoloji, sanat, edebiyat ve bilimin önemli konularından biri olarak çok ilgi görmüş ve görmeye de devam ediyor.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Büyük ilişkiler karşılıklı çekim ile başlarken, uzun vadede dış görünüşten çok daha önemli faktörler devreye giriyor. Erkeklerin uzun bir ilişkiye girmek istediklerinde gerçekte ne aradıklarını bilmek mi istiyorsunuz? İşte erkeklerin güzellikten daha çok önem verdiği 8 şey...

Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

Kadınlar ve Erkekler Birbirleri Hakkında Bu Şeyleri Bilmiyor

Hem erkekler hem de kadınlar hakkında çok fazla klişe var ve bunların çok azı doğru. Hangilerinin gerçek, hangilerinin yalan olduğunu araştırdık ve ortaya çıkan sonuçlara çok şaşırdık. Örneğin, sık sık kadınların ayna karşısında erkeklerden daha fazla zaman harcadıkları, erkeklerin daha iyi araba kullandıkları ancak yemek yapamadıkları söylenir. Peki bunlar doğru mu? Hadi cevaplara bakalım.

Aldatma Sonrası Kapı Aralığı

Sizi aldatan kişi yine kapınızda. Kapıyı araladınız, şimdi ne yapacaksınız?