Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / İlişkiler / Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

ACELE ETMEYİN

Öncelikle ilişkiniz çok yeniyse tatil planı yapmayın. Evet, birbirinizi tatilde daha iyi tanıyacaksınız ama yola çıkmadan da biraz tanımakta fayda var değil mi? “10 günlük tatil nasıl geçti anlamadım” demek yerine bitmesi için gün saymayı kimse istemez.

BÜTÇE BELİRLEYİN

Tatile çıktığınızda para sorunu yaşamak istemiyorsanız, evden ayrılmadan önce ortak bir miktar belirleyin. Bütçe planınıza uygun ilerlerseniz tatildeki olası sorunların birçoğunu çözmüş olursunuz. Öte yandan tatil maliyetlerini nasıl bölüşeceğinizi de önceden belirleyin. İlişkinizde “benim olan her şey senindir” noktasına gelmediyseniz karşı tarafın “fazladan para ödüyorum” hissine kapılmaması için ortak bir bütçe oluşturun.

AYRI VAKİT GEÇİREBİLİRSİNİZ

Eğer siz müze gezmek, sevgiliniz ise deniz kenarında vakit geçirmek istiyorsa farklı planlar yapabilir, aktivitelerinizi tamamladıktan sonra akşam yemeğinde buluşabilirsiniz. Tatile beraber gittiniz diye keyif almadığınız şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Üstelik, birbirinizi başka bir şehirde özlemek, buluşmayı daha tutkulu kılacaktır!

BİR EKİP OLUN

Sizin yabancı diliniz iyidir, sevgiliniz ise zor yol tariflerini bulmada başarılıdır. Bu noktada birbirinizin güçlü yönlerini kullanın ve harika bir tatil ekibi olduğunuzu kendinize de kanıtlayın. Yaptığınız takım çalışması, seyahatinizin sorunsuz geçmesini sağlarken, sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır.

Yayın tarihi: 27.11.2018

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Komik Erkeklerle Çıkmak İçin 4 Sebep

İyi bir görünüm sonradan edilinebilir ancak zeka ve iyi bir mizah anlayışı doğuştandır! İşte bu yüzden 'Yunan heykeli' gibi erkeklerin size üzmesine izin vermek yerine komik erkeklerle çıkmak için 4 sebebi sıraladık.

Tek Tek Aldatma ve Aldatılma Nedenleri…

Aldatma bir ilişkide yaşanabilecek en büyük depremdir; aniden her şeyi yerle bir eder. Artçı sarsıntıları da uzun süre devam eder. Aldatılanın aklını, zihnini, tüm benliğini “Neden aldatıldım?” sorusu kemirir. Kimi zaman cevabı çok açık ve net olarak ortada olan bu sorunun kimi zaman da birden çok yanıtı vardır; ama mutlaka bir yanıtı vardır. Kimse kimseyi bir nedeni olmadan aldatmaz. Öyleyse neden aldatılır? Şimdi, bu nedenlere tek tek bakalım.

Erkeğinizi Kendinize Hayran Bırakmanın 5 Yolu

Hangi kadın, partnerinin kendisine deli olmasını istemez ki? İşte bu noktada devreye giriyoruz ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmanın 5 basit yolunu açıklıyoruz!

İlişkileri Güçlendiren 5 Tabu

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

İyi Bir İlk İzlenim İçin Bunlara Dikkat Etmelisiniz!

İlk izlenimin önemi hakkında konuşan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, izlenim oluşturma noktasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Uzak Mesafe İlişkileri Başarılı Olabilir mi?

Sevgiliniz farklı bir şehirde hatta ülkede yaşıyor olabilir. Böyle bir ilişki kafanızı kurcalıyor ve "Uzak mesafe ilişkileri başarılı olabilir mi?" diye düşünüyorsanız size birkaç önerimiz var.

Aldatmanın 30 Gerçeği

Aldatmayı, iki kişi arasındaki duygusal ve cinsel anlamda birbirine özel olma sözünün bozulması, duygusal ya da cinsel olarak başka bir kişiyle birlikte olunması şeklinde tanımlayabiliriz. Antik çağlardan bugüne hayatın içinde olan aldatma, psikoloji, sanat, edebiyat ve bilimin önemli konularından biri olarak çok ilgi görmüş ve görmeye de devam ediyor.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Büyük ilişkiler karşılıklı çekim ile başlarken, uzun vadede dış görünüşten çok daha önemli faktörler devreye giriyor. Erkeklerin uzun bir ilişkiye girmek istediklerinde gerçekte ne aradıklarını bilmek mi istiyorsunuz? İşte erkeklerin güzellikten daha çok önem verdiği 8 şey...

Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

Kadınlar ve Erkekler Birbirleri Hakkında Bu Şeyleri Bilmiyor

Hem erkekler hem de kadınlar hakkında çok fazla klişe var ve bunların çok azı doğru. Hangilerinin gerçek, hangilerinin yalan olduğunu araştırdık ve ortaya çıkan sonuçlara çok şaşırdık. Örneğin, sık sık kadınların ayna karşısında erkeklerden daha fazla zaman harcadıkları, erkeklerin daha iyi araba kullandıkları ancak yemek yapamadıkları söylenir. Peki bunlar doğru mu? Hadi cevaplara bakalım.