Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / İlişkiler / Sevgiliyle Yapılabilecek En İyi 5 Şey

Sevgiliyle Yapılabilecek En İyi 5 Şey

Size internet sitelerinde okuduğumuz klasik “mum yakın, yemek yapın” tavsiyelerini vermeyeceğiz. Romantik bir gecenin aynı zamanda eğlenceli olmaması için hiçbir sebep yok. İşte sevgilinizle özel bir gece geçirmek için 5 tavsiye!

1-Eğlenceli Bir Akşam Yemeği

Sevgilinle mum ışığı eşliğinde yemek yemek var olan en klasik ve romantik randevulardan biri olabilir. Eğer bu aktivitenin içine biraz baharat katmak istiyorsanız, yemeği erkek arkadaşınızla birlikte pişirin. Dahası; basit bir makarna yerine daha önce yapmadığınız bir şey yapmayı deneyin. Sushi, risotto ve fondue yapmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde ikiniz de sınırlarınızı zorlayıp birbirinizi daha iyi tanıma şansı elde edeceksiniz.

2-Balkonda Piknik

Eğer yemek yapmak size göre değilse ev içinde küçük bir piknik düzenleyebilirsiniz. Eğer balkonunuz varsa yere örtü serin. Şarap, çilek, çikolata ve peynir eşliğinde mum ışığında romantik ve eğlenceli bir randevu sizi bekliyor.

3-Köpük Banyosu

Eğer gerçekten romantik ve samimi bir gece geçirmek istiyorsanız alışveriş yapmak şart. Vanilya ya da fındık gibi ürünlerin duşta kullanılabilen yağlarından alın. Kuru gül yaprakları ve duş köpüğünu de almayı unutmayın. Bunların hepsini kullanarak sevgilinizle kendinize rahatlatıcı ve romantik bir köpük banyosu hazırlayabilirsiniz.

4-Küçük Bir Alışveriş

Randevuma biraz para harcayayım diyorsanız size yeni iç çamaşırları almanızı önerebiliriz. Hem daha eğlenceli, hem de daha heyecanlı bir gece geçirmenize yardımcı olabilir.

5-Son Olarak Kahvaltı

Randevuyu gece sonlandırmak yerine sabah yatakta kahvaltı ile devam etmek çok daha zevkli olabilir. Hafif ürünler ile hazırlayacağınız kahvaltıyı yatakta sevgilinizle yemenin keyfi çok daha fazla olacaktır. (Pastırmayı ve sucuğu kahvaltı listesine eklememenizi tavsiye ederiz!)

Yayın tarihi: 07.06.2018

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Komik Erkeklerle Çıkmak İçin 4 Sebep

İyi bir görünüm sonradan edilinebilir ancak zeka ve iyi bir mizah anlayışı doğuştandır! İşte bu yüzden 'Yunan heykeli' gibi erkeklerin size üzmesine izin vermek yerine komik erkeklerle çıkmak için 4 sebebi sıraladık.

Tek Tek Aldatma ve Aldatılma Nedenleri…

Aldatma bir ilişkide yaşanabilecek en büyük depremdir; aniden her şeyi yerle bir eder. Artçı sarsıntıları da uzun süre devam eder. Aldatılanın aklını, zihnini, tüm benliğini “Neden aldatıldım?” sorusu kemirir. Kimi zaman cevabı çok açık ve net olarak ortada olan bu sorunun kimi zaman da birden çok yanıtı vardır; ama mutlaka bir yanıtı vardır. Kimse kimseyi bir nedeni olmadan aldatmaz. Öyleyse neden aldatılır? Şimdi, bu nedenlere tek tek bakalım.

Erkeğinizi Kendinize Hayran Bırakmanın 5 Yolu

Hangi kadın, partnerinin kendisine deli olmasını istemez ki? İşte bu noktada devreye giriyoruz ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmanın 5 basit yolunu açıklıyoruz!

İlişkileri Güçlendiren 5 Tabu

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

İyi Bir İlk İzlenim İçin Bunlara Dikkat Etmelisiniz!

İlk izlenimin önemi hakkında konuşan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, izlenim oluşturma noktasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Uzak Mesafe İlişkileri Başarılı Olabilir mi?

Sevgiliniz farklı bir şehirde hatta ülkede yaşıyor olabilir. Böyle bir ilişki kafanızı kurcalıyor ve "Uzak mesafe ilişkileri başarılı olabilir mi?" diye düşünüyorsanız size birkaç önerimiz var.

Aldatmanın 30 Gerçeği

Aldatmayı, iki kişi arasındaki duygusal ve cinsel anlamda birbirine özel olma sözünün bozulması, duygusal ya da cinsel olarak başka bir kişiyle birlikte olunması şeklinde tanımlayabiliriz. Antik çağlardan bugüne hayatın içinde olan aldatma, psikoloji, sanat, edebiyat ve bilimin önemli konularından biri olarak çok ilgi görmüş ve görmeye de devam ediyor.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Büyük ilişkiler karşılıklı çekim ile başlarken, uzun vadede dış görünüşten çok daha önemli faktörler devreye giriyor. Erkeklerin uzun bir ilişkiye girmek istediklerinde gerçekte ne aradıklarını bilmek mi istiyorsunuz? İşte erkeklerin güzellikten daha çok önem verdiği 8 şey...

Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

Kadınlar ve Erkekler Birbirleri Hakkında Bu Şeyleri Bilmiyor

Hem erkekler hem de kadınlar hakkında çok fazla klişe var ve bunların çok azı doğru. Hangilerinin gerçek, hangilerinin yalan olduğunu araştırdık ve ortaya çıkan sonuçlara çok şaşırdık. Örneğin, sık sık kadınların ayna karşısında erkeklerden daha fazla zaman harcadıkları, erkeklerin daha iyi araba kullandıkları ancak yemek yapamadıkları söylenir. Peki bunlar doğru mu? Hadi cevaplara bakalım.