Anasayfa / Sağlık / Aşk & İlişkiler / İlişkiler / Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

Tabu Olarak Bilinen Bu 5 Madde Aslında İlişkileri Güçlendiriyor

1. Sürekli iletişimde olmamak

“Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyiz. “Sevgilinizin/eşinizin neler yaptığından haberdar olmayın, birbirinizi ihmal edin” demiyoruz. Sadece gün içinde sürekli mesajlaşmak ya da konuşmak yerine özlemek için birbirinize zaman tanıyın.

Öte yandan işiniz başınızdan aşkınken sadece ‘konuşmak’ olsun diye basit bir emoji göndermek yerine, daha rahat bir zaman diliminde birbirinizle kaliteli bir iletişim kurabilirsiniz.

HAYATINIZIN AŞKINI BULDUĞUNUZU GÖSTEREN 8 İŞARET

2. Ayrı uyumak

Beraber uyumak harika ancak iki kişi uyumak her zaman çok da rahat olmayabiliyor. Eğer partnerinizle uyuduğunuz zamanlarda uykunuzu alamadığınızı düşünüyorsanız arada sırada ayrı uyuyabilirsiniz. Unutmayın bazen ayrı uyumak dünyanın sonu değil.
Sonuçta iyi dinlenmiş bir çift, mutlu bir çifttir.

3. Farklı şeyleri sevmek

Çift olarak ortak hobilerinizin olması ilişki için mükemmeldir. Beraber aktiviteler yaptığınız gibi farklı şeyleri de sevebilirsiniz. Bu noktada karşı tarafı istemediği bir şeye zorlamak yerine, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza sevdiğiniz bir aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Hem döndüğünüzde ona anlatacak eğlenceli anılarınız olur.

EVLENMEDEN ÖNCE BUNLARI YAPIN!

4. İş gezilerine veya tatillere kendi başınıza gitmek

Hafta sonu yalnız başınıza ya da arkadaşlarınızla küçük bir tatil ilişkinizi güçlendirmek açısından bir hayli faydalı olabilir. Ayrı ayrı tatile çıkmak birbirinize olan güveninin önemli bir kanıtıdır. Güven ise güçlü ilişkinin en önemli maddelerinden biridir. Öte yandan ayrı çıktığınız tatilde partnerinizi özleyecek, bir an önce kavuşma anını bekleyeceksiniz.

5- Yeni deneyimler

Yatak odasında yeni bir şeyler denemeye ne dersiniz? Monotonluk, ilişkileri her zaman yıpratır. Cinsel deneyimlerinizi beraber genişletmek sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır.

MAHMURE ÖZEL

ORGAZM OLAMAMANIZIN 9 İLGİNÇ SEBEBİ 

Yayın tarihi: 16.01.2019

Hakkında mbahsi

Cevapla

x

Check Also

Komik Erkeklerle Çıkmak İçin 4 Sebep

İyi bir görünüm sonradan edilinebilir ancak zeka ve iyi bir mizah anlayışı doğuştandır! İşte bu yüzden 'Yunan heykeli' gibi erkeklerin size üzmesine izin vermek yerine komik erkeklerle çıkmak için 4 sebebi sıraladık.

Tek Tek Aldatma ve Aldatılma Nedenleri…

Aldatma bir ilişkide yaşanabilecek en büyük depremdir; aniden her şeyi yerle bir eder. Artçı sarsıntıları da uzun süre devam eder. Aldatılanın aklını, zihnini, tüm benliğini “Neden aldatıldım?” sorusu kemirir. Kimi zaman cevabı çok açık ve net olarak ortada olan bu sorunun kimi zaman da birden çok yanıtı vardır; ama mutlaka bir yanıtı vardır. Kimse kimseyi bir nedeni olmadan aldatmaz. Öyleyse neden aldatılır? Şimdi, bu nedenlere tek tek bakalım.

Erkeğinizi Kendinize Hayran Bırakmanın 5 Yolu

Hangi kadın, partnerinin kendisine deli olmasını istemez ki? İşte bu noktada devreye giriyoruz ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmanın 5 basit yolunu açıklıyoruz!

İlişkileri Güçlendiren 5 Tabu

İlişkiler hakkında yüzyıllardır tartışmalar yapılıyor. Sürekli güçlü bir ilişkinin sırları, mükemmel çift olmanın adımları paylaşılıyor. Öncelikle şunu kabul edelim; her kural her ilişkide aynı şekilde etki göstermez. Her aşkın hikayesi farklıdır. ‘İlişkilerde yapılmaması gereken şeyler’ olarak gösterilen ancak gerçekte ilişkileri güçlendirdiği söylenen 5 maddeyi aşağıya bırakıyoruz. Bir göz atın ve bu maddelerin ilişkinizi güçlendireceğine inanıyorsanız uygulamaya koyulun!

İyi Bir İlk İzlenim İçin Bunlara Dikkat Etmelisiniz!

İlk izlenimin önemi hakkında konuşan Dermatolog Dr. Şale Yılmaz, izlenim oluşturma noktasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

Uzak Mesafe İlişkileri Başarılı Olabilir mi?

Sevgiliniz farklı bir şehirde hatta ülkede yaşıyor olabilir. Böyle bir ilişki kafanızı kurcalıyor ve "Uzak mesafe ilişkileri başarılı olabilir mi?" diye düşünüyorsanız size birkaç önerimiz var.

Aldatmanın 30 Gerçeği

Aldatmayı, iki kişi arasındaki duygusal ve cinsel anlamda birbirine özel olma sözünün bozulması, duygusal ya da cinsel olarak başka bir kişiyle birlikte olunması şeklinde tanımlayabiliriz. Antik çağlardan bugüne hayatın içinde olan aldatma, psikoloji, sanat, edebiyat ve bilimin önemli konularından biri olarak çok ilgi görmüş ve görmeye de devam ediyor.

Erkekler Bu 8 Şeyi Güzellikten Daha Çok Önemsiyor

Büyük ilişkiler karşılıklı çekim ile başlarken, uzun vadede dış görünüşten çok daha önemli faktörler devreye giriyor. Erkeklerin uzun bir ilişkiye girmek istediklerinde gerçekte ne aradıklarını bilmek mi istiyorsunuz? İşte erkeklerin güzellikten daha çok önem verdiği 8 şey...

Kadınlar ve Erkekler Birbirleri Hakkında Bu Şeyleri Bilmiyor

Hem erkekler hem de kadınlar hakkında çok fazla klişe var ve bunların çok azı doğru. Hangilerinin gerçek, hangilerinin yalan olduğunu araştırdık ve ortaya çıkan sonuçlara çok şaşırdık. Örneğin, sık sık kadınların ayna karşısında erkeklerden daha fazla zaman harcadıkları, erkeklerin daha iyi araba kullandıkları ancak yemek yapamadıkları söylenir. Peki bunlar doğru mu? Hadi cevaplara bakalım.

Aldatma Sonrası Kapı Aralığı

Sizi aldatan kişi yine kapınızda. Kapıyı araladınız, şimdi ne yapacaksınız?